Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 438 produkty.
Powlekana półfabrykatem FIFO Trwała żółta pochylnia Ruszt na paletach
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
Walcowanie na zimno Kolorowe Lean Tube Średnica 28 mm Bar 0,8 - 2,0 mm Grubość
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
Kolorowe Lean Tube PE powlekane średnica 28 mm Bar dla przemysłu ISO 9001 wymienionych
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Chuda rura 28 mm PE pokryta abs do systemu regałowego
| Długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Lean Pipe |
| Materiał: | Chuda rura ze stali powlekanej PE / ABS |
Pokryta PE Niestandardowa chuda rura o średnicy 28 mm Grubość 2,0 mm Rura stalowa SPCC
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 | ||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| materiał: |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
Odporność na korozję Chuda rura stalowa powlekana tworzywem sztucznym 1,0 mm
Przeciwporysowe rury poddane powleczeniu PE/ABS / rury poddane powleczeniu antystatyczne dla stojaków przepływu
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna konstrukcja Długa żywotność
|

