Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Odporność na korozję Chuda rura stalowa powlekana tworzywem sztucznym 1,0 mm
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryte tworzywem PE |
Przeciwporysowe rury poddane powleczeniu PE/ABS / rury poddane powleczeniu antystatyczne dla stojaków przepływu
| Standardowy: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | stal i żelazo |
| Powierzchnia: | PE powlekany plastik |
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna konstrukcja Długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | Pokryty tworzywem PE |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
28 mm Anty-statyczna rurka podłogowa dla anty-statycznego stołu roboczego
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Recykling metalowych łączników rurowych Ściągacz, 6-fazowe ocynkowane łączniki rur narożnych
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Chromowane metalowe złącza rurowe, system dopasowania rur do produktów Lean Pipe
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Czarna stalowa elastyczna chuda rura PE powlekana OD 28 mm z normą ISO9001
| materiał: | PE + SPCC-HR |
|---|---|
| Nazwa produktu: | elastyczna rura kaizen powlekana pe |
| Kolor: | Czarny |
Okrągła beżowa rura ze stali nierdzewnej 201 dla przemysłu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |

