Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Krawędź blokująca z aluminium 6063-T5 z matową powierzchnią piaskowaną i długością 4m do systemów rurkowych
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Aluminiowy regał magazynowy Karakuri Kaizen z rur aluminiowych DY28-06A Duplex General Aluminum
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Okrągła rura powlekana plastikiem zimnowalcowana Lean Rura zewnętrzna 27,8 - 28 mm Średnica zewnętrzna
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
Przemysłowy aluminiowy profil rurkowy z cienką rurką Grubość 1-2.0 mm Kolor taśmy
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| powierzchni: | piaskowanie |
28mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 grubość 2,3 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
28 mm kompozytowa aluminiowa chuda rura strukturalna do systemu rur
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Kształt sekcji: | Okrągłe |
| Gęstość: | 0,8 - 2 mm |
28 mm okrągła / kwadratowa łącznika rurowa aluminiowa stopu łącznika rurowego automatycznego systemu montażu
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | chromowanie |
| Tolerancja: | ±1% |
DY28-04A Przemysłowe urządzenia do układu rurowego aluminiowego
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Czas dostawy: | 8-14 dni |
| Kolor: | Srebrzysty biały |
HJ-2 Złącze metalowe rury o grubości 2,5 mm odporne na rdzew i antystatyczne
| Materiał: | blacha walcowana na zimno |
|---|---|
| Rodzaj: | Zacisk do rur |
| Wielkość: | Wewnętrzna średnica stawu: 28 mm |
DY28-04A Grubość 1,2 mm Rura ze stopu aluminium Przemysłowa rura aluminiowa o średnicy zewnętrznej 28 mm
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Tolerancja: | ± 1% |

