Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 438 produkty.
Silne rury szczupłe Rury ze stali nierdzewnej SUS201/ SUS304 Rury szczupłe dla stołu roboczego Fabryka Stolik wózek
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
DIYA Zmontuj chude rurki ABS / PE powlekane do ciężkich zadań
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Złączki do rur ze sznurkiem spawanym Lekka konstrukcja niestandardowa do wózka Castor
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Kolorowa, powlekana chuda tuba Antystatyczna, dostosowana wielkość do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, ogrodowych i dekoracyjnych |
| Średnica: | 28mm |
Rurociąg ze stali nierdzewnej SUS201/SUS304
| Materiał: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Włókna o masie nieprzekraczającej 1 mm
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Lean Tube z powłoką ABS z ocynkowaną rurą stalową OD 28MM dla przemysłu
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Anti Static Lean Tube okrągły kształt 1000 kg ładowności dla półek Lean Warehouse
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Średnica rury ze stali walcowanej na zimno ze stali o średnicy 28 mm z rusztem nośnym
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |

