Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna długa żywotność
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Rury stalowe przeciwrdzewne z chomika, złączki do rur żeńskich Solidna konstrukcja
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Industrial Workshop Automatyczna linia produkcyjna Work Table 28mm Lean Tube Workbench dla fabryki
| Nazwa: | stół roboczy z chudą rurą i sprzęt |
|---|---|
| Funkcja: | tabela testowa i montażowa |
| materiał: | chuda rura |
Rura aluminiowa okrągła aluminiowa walcowana na zimno o grubości 1,5 mm GB / T 9711.2-1999
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryte tworzywem PE |
Workshop Lean Pipe ESD Work Table Clean Surface Odporność na zużycie Ekologiczne
| materiał: | Chuda rura lub profil aluminiowy |
|---|---|
| rozmiar i styl: | wymagania klientów |
| Funkcja: | stół roboczy lub stół warsztatowy |
Wyposażenie fabryczne 28 mm średnicy
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Magazyn industrializacyjny T4 Aluminiowa rura okrągła 28mm
| Nazwa produktu: | Nowa chuda rura ze stopu aluminium do industrializacji |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Utlenianie |
| Materiał: | Stop aluminium |
Rączka do ręcznego montowania uchwytu wózka z antystatycznym panelem do wklejania
| materiał: | chuda rura |
|---|---|
| średnica rury: | 28 mm |
| grubość rury: | 0,8 mm-2,0 mm |
Kolorowa powłoka Lean Tube Antystatyczna wielkość klienta do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kości słoniowej, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

