Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Połączony zacisk rury rycynowej Anti Corrosion Easy On Easy Down
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Rury elastyczne do stołu roboczego fabrycznego
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Wysokiej jakości elastyczne rurki dla stołu roboczego w fabryce
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Rust - Proof Pvc Podstawa do rur Podstawa w kolorze czarnym do tabeli Lean Management
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
odporność na korozję pe pokryta stalową rurą, anty statyczny okrągły kształt rurki
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Powlekana plastikiem chuda rura ze stali nierdzewnej, odporna na korozję 28 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury strukturalnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Gruba ściana Lean Tube Anti Corrossion Niestandardowy kolor Piękny wygląd
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rury ze stali nierdzewnej o grubości Corrossion, grubościenne rury stalowe z PE do dekoracji
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |

