Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Kolorowe PE powlekane Lean Tube Białe 28mm Lean Tube
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Dostosowany przemysłowy antystatyczny stół warsztatowy Lean Tube powlekany PE dla fabryki
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | Dostosuj rozmiar |
| Waga: | 50 KG |
Walcowana na zimno rurka Lean powlekana PE Grubość 0,8 - 2,0 mm Materiał stalowy Q195
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Kolorowa rurka Lean powlekana PE o średnicy zewnętrznej OD 28 mm Q195 Rura walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |
28mm Lean Pipe Steel Lean Tube For Workbench PE / ABS Coated Tube
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DIYA Zmontuj chude rurki ABS / PE powlekane do ciężkich zadań
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Bezszwedzą, 28 mm, prostą rurę z powłoką PE/ABS
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Aplikacja: | PRZEMYSŁ |
28mm PE pokryte plastikiem chude rury tanie ceny ABS pokryte chude rury
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Modułowy system rur OD 28mm PE powlekany OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |

