Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 144 produkty.
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR + PE Materiał
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Wysokiej jakości czarny rurociąg przeciwstatyczny
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rury stalowe powlekane PE, rury stalowe powlekane tworzywem sztucznym na warsztat
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Okrągła rura stalowa pokryta polietylenem, rura antystatyczna o grubości 0,8 - 2,0 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
File not found.
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Przeciwporysowe rury poddane powleczeniu PE/ABS / rury poddane powleczeniu antystatyczne dla stojaków przepływu
| Standardowy: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | stal i żelazo |
| Powierzchnia: | PE powlekany plastik |
Q195 Stalowa ocynkowana, powlekana ABS chuda rura kolorowa do systemu rur
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Antykwara Stalowa rura powlekana plastikiem Stabilna konstrukcja Grubość 2,0 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

