Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 144 produkty.
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Beżowa kolorowa ciurka 28 mm PE powlekana ciurka
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Kolorowe rury Lean Pipe / Rury Lean powlekane PE
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Przemysł/Workbench/Trolley/Flow Rack |
DY2810 ABS / PE powlekany obniżony rurociąg zmontować rurę do pracy ławki wózka
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Chuda rura 28 mm PE pokryta abs do systemu regałowego
| Długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Lean Pipe |
| Materiał: | Chuda rura ze stali powlekanej PE / ABS |
Włókna o masie nieprzekraczającej 1 mm
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Rury obrobione polietylenem PE Rury obrobione tworzywem sztucznym
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
28 mm kolorowa PE/ABS powlekana chuda rura z złączem do elastycznego stołu montażowego
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Chuda rura |
| Aplikacja: | Przemysł |
Kolorowe PE powlekane Lean Tube Białe 28mm Lean Tube
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Dostosowany przemysłowy antystatyczny stół warsztatowy Lean Tube powlekany PE dla fabryki
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | Dostosuj rozmiar |
| Waga: | 50 KG |

