Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Barwiony system regałów rurowych Lakiernia natryskowa do warsztatów logistycznych
| Kolor: | kolorowa rura |
|---|---|
| majsterkowanie: | do fajki ogrodowej i do dekoracji |
| średnica 28 mm: | grube rury ścienne |
Rury stalowe przeciwrdzewne z chomika, złączki do rur żeńskich Solidna konstrukcja
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Chromowany system łączenia rur System Metal Materiał Mały rozmiar Prosty montaż OEM
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Ocynkowane złącza rurowe, odporność korozyjna sprzętu Roller Track
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Aluminiowa platforma do ciągnięcia ręcznego wózka ze stali do magazynu
| Budowa: | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Podanie: | Wózek na drobiazgi i wózek do przewracania |
| ręcznie pchnięty: | w warsztacie części narzędzi |
Indywidualna średnica zewnętrzna 28 mm kolorowa rura polerująca
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |

