Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Rura stalowa powlekana PE / ABS do magazynu fabrycznego i linii montażowej
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Lean Tube z powłoką ABS z ocynkowaną rurą stalową OD 28MM dla przemysłu
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Certyfikat CE Bezszwowa rura powlekana PE Lean 28 mm
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28 mm |
4-metrowa rurociąg z powłoką PE / ABS
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
PE powlekany kolorowy rurociąg słoniowy 28 mm rurociąg
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Czarny rurociąg 28 mm PE powlekany ESD
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Okrągłe rurki z stalowej stali powlekanej PE o średnicy 28 mm do elastycznego stołu roboczego
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
HJ-12 Galwanizowane ustawialne kątem metalowe rury połączenie w dla PE powlekany system półki rurowej 28OD rury
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Grubość 2,0 mm Średnica 28 mm Chuda rura do elastycznego stołu roboczego do montażu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
PE/ABS powlekany rurociąg metalowy z łącznikiem do stołu roboczego fabrycznego
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

