Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Stabilna stalowa rura pokryta tworzywem o średnicy 28 mm Certyfikat ISO9001
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Binder Od28mm Rura stalowa powlekana Lean Pe do systemów regałowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
China Przemysł Wymiar 28 mm PE grubość rury 2,0 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Wyposażenie fabryczne 28 mm średnicy
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna powłoka stalowa z powłoką antykorozyjną. Piękna obudowa
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antykorozyjna, powlekana plastikiem stalowa rura o dużej ładowności Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowa, powlekana chuda tuba Antystatyczna, dostosowana wielkość do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, ogrodowych i dekoracyjnych |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Rura stalowa powlekana grubą ścianą z tworzywa sztucznego Duża pojemność ładunkowa do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

