Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 438 produkty.
Stal chłodzona na zimno Lean Tube antystatyczna powierzchnia błyszcząca Niestandardowa długość
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
HJ-8 Złącze rurowe do układu montażu rur o średnicy 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | DIya |
SPHC Grubość 2,3 mm Czarne stalowe łączniki rurowe Elektroforetyczne połączenie Lean Pipe HJ-06
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Okrągła chuda rura Złącze do elektroforezy Crossover
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
28 Mm Okrągły kształt Metal Lean Tube Srebrny kolor dla przemysłu 4M / 6M długości
| Kolor: | kolor metalu |
|---|---|
| materiał: | stal nierdzewna sus201 / 304 |
| Średnica: | 28 mm |
Indywidualna średnica zewnętrzna 28 mm kolorowa rura polerująca
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Walcowana na zimno rurka konstrukcyjna o średnicy 28 mm z rurką PE o niskiej średnicy, przeznaczona do montażu w warsztacie
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| aplikacji: | Rura konstrukcyjna |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Okrągła rura stalowa powlekana polietylenem Rura o długości 4 m ze stali nierdzewnej
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 27,8 mm |
| aplikacji: | Rura konstrukcyjna |

