Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Przeciwporysowe rury poddane powleczeniu PE/ABS / rury poddane powleczeniu antystatyczne dla stojaków przepływu
| Standardowy: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | stal i żelazo |
| Powierzchnia: | PE powlekany plastik |
Q195 Stalowa ocynkowana, powlekana ABS chuda rura kolorowa do systemu rur
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Antykwara Stalowa rura powlekana plastikiem Stabilna konstrukcja Grubość 2,0 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Błyszcząca powierzchnia Lean Tube Rura stalowa walcowana na zimno Solidna konstrukcja Długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | Pokryty tworzywem PE |
Antystatyczna stalowa rura z powłoką z tworzywa sztucznego Okrągły kształt Stabilna struktura linii montażowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rurka stalowa z powłoką odporną na zanieczyszczenia Elastyczna struktura o błyszczącej powierzchni
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Pokryta PE Niestandardowa chuda rura o średnicy 28 mm Grubość 2,0 mm Rura stalowa SPCC
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| materiał: |
Okrągły H2810 Pe powlekany kolorowy stalowy rurociąg obniżony / rury obniżone o dostosowanej długości 4 M
ISO9001 Colourful Lean Tube Q195 Taśma stalowa walcowana na zimno z powłoką PE
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
|

