Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
OD 28 mm Okrągły kształt rurki typu Lean w osłonie z tworzywa sztucznego do stojaka na rury w kolorze beżowym
| Grupa ocen: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
Powlekana, kolorowa powłoka z grubej tuby, odporna na rdzę, o grubości 2,0 mm, do wózka z tekturą
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Weled Steel Lean Tube walcowana na zimno z powłoką PE ESD Black Color
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Kolorowa powłoka Lean Tube Antystatyczna wielkość klienta do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kości słoniowej, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rury stalowe konstrukcyjne PE Kolor niebieski Duża ładowność Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Anti Static Lean Tube okrągły kształt 1000 kg ładowności dla półek Lean Warehouse
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Rury ze stali nierdzewnej o grubości Corrossion, grubościenne rury stalowe z PE do dekoracji
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Rdza dowód Rura stalowa pokryta plastikiem Okrągły kształt Elastyczna struktura na stół biurowy
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
28 Mm Okrągły kształt Metal Lean Tube Srebrny kolor dla przemysłu 4M / 6M długości
| Kolor: | kolor metalu |
|---|---|
| materiał: | stal nierdzewna sus201 / 304 |
| Średnica: | 28 mm |

