Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Szary / biały kolor ze stalową rurką ze szwem, walcowaną na zimno rurą stalową typu pe
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Łatwy montaż Rura esd i rura stalowa pokryta tworzywem sztucznym Długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Walcowana na zimno kolorowa tuba o grubości 0,8 - 2,0 mm do wózka na tote / stojaka na rury
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Metalowy łącznik do rur, wspornik do spawania na zimno, odporny na rdzę
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Gruba ściana Lean Tube Anti Corrossion Niestandardowy kolor Piękny wygląd
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Q235 PE / abs powlekany kolorowy 28mm Lean Pipe Flexible Pipe Tube For Factory Workbench
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Lean Industrial Od 28mm Beżowa stalowa rura wyłożona PE
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Okrągła beżowa rura ze stali nierdzewnej 201 dla przemysłu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Okrągła struktura stabilna Lean Anti Static Stabilna konstrukcja Łatwa instalacja do obsługi urządzeń
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolorowe rurki antystatyczne, stojak Worshop Rura stalowa pokryta polietylenem
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

