Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pe coated lean tube ] mecz 147 produkty.
Strukturalne rury antystatyczne, okrągły kształt Rury z powłoką PE przyjazne dla środowiska
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Chromowane metalowe złącza rurowe, system dopasowania rur do produktów Lean Pipe
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Galwanizowane rury stalowe, metalowe łączniki rurkowe do szyny ślizgowej
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Średnica rury ze stali walcowanej na zimno ze stali o średnicy 28 mm z rusztem nośnym
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Anodowana piaskowana nachylona rura ze stopu aluminium 530g - 1200g Waga Łatwa konstrukcja
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: |
Rust - Proof Pvc Podstawa do rur Podstawa w kolorze czarnym do tabeli Lean Management
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Rura ze stali walcowanej na zimno ze stali nierdzewnej Materiały do wyposażenia przemysłowego dla stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Logistycznie powlekany tworzywem stalowym Rury stalowe / żelazne z normą GB
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
FIFO Lean Racking System Anti Rust Colorful Pipe Certyfikat ISO9001
| Kolor: | kolorowa rura |
|---|---|
| majsterkowanie: | do fajki ogrodowej i do dekoracji |
| średnica 28 mm: | grube rury ścienne |

